zastupované značky

Champion Petfoods

NAŠE POSLÁNÍ | JASNÉ A SILNÉ VYRÁBÍME BIOLOGICKY VHODNÉ KRMIVO ORIJEN A ACANA Z ČERSTVÝCH KANADSKÝCH SUROVIN PRO PSY A KOČKY.

KRMIVA VYRÁBÍME JIŽ VÍCE NEŽ ČTVRT STOLETÍ. ZÍSKALI JSME MNOHO OCENĚNÍ A MÁME DŮVĚRU MILOVNÍKŮ MAZLÍČKŮ PO CELÉM SVĚTĚ.

Naše filosofie Biologické vhodnosti představuje novou řadu krmiv, stvořenou k tomu, aby dodávala živiny psům a kočkám s ohledem na jejich přirozenou stravu plnou čerstvého masa a bohatou na obsah proteinů. To znamená, že naše krmiva překypují bezkonkurenčním obsahem volně chované drůbeže, vajec z hnízdních chovů, volně lovených ryb a na ranči chovaných zvířat. Vše je k nám dodávané ČERSTVÉ nebo SYROVÉ každý den. Krmivo je připravované v našich vítězně oceňovaných kuchyních NorthStar® a garantuje, že udrží vašeho psa šťastného, zdravého, silného a vám dopřeje klid na duši. Nechtěli bychom to dělat jinak. 

Věříme, že ani vy ne…

Orijen

Biologicky vhodné, nejoceňovanější krmivo na světě. Je vyráběno převážně z čerstvých surovin, které jsou ve stejné kvalitě jako pro lidskou spotřebu. Granulované krmivo obsahuje 85 % masa, 15 % ovoce, zeleniny a bylin a je zcela bez obilovin, brambor, tapioky a dalších nevhodných surovin. ORIJEN obsahuje 2/3 čerstvého masa a to z více než 6ti druhů zvířat v každé receptuře. Díky tomu, že při výrobě používá metodu WHOLEPREY „Celá kořist“, překypuje obsahem vitamínů a aminokyselin, které v ostatních krmivech chybí a musí být uměle doplňovány. Mimo granulované krmivo nabízí ORIJEN ještě FREEZE-DRIED „mrazem sušené“ krmivo a pamlsky, které jsou vyráběny speciální metodou a jsou zárukou bezkonkurenční chutnosti. ORIJEN je na trhu více než 10 let a i za tak „krátkou“ dobu stačilo získat nespočet ocenění včetně prestižní ceny ZNAČKA ROKU (2017). 

Acana

Biologicky vhodné krmivo, které je stejně jako ORIJEN vyráběno z kvalitních surovin, které jsou chovány, pěstovány, loveny a zpracovávány lidmi, které známe a kterým důvěřujeme. Suroviny pocházejí převážně z Kanady a tak jsou dodávány denně čerstvé a plné všech vitamínů. ACANA nabízí 19 receptur pro psy a 4 receptury pro kočky, ze kterých si vybere opravdu každý bez rozdílu plemene a věku. ACANA obsahuje až 75 % masa. 16 receptur pro psy a všechny receptury pro kočky jsou bez obilovin, brambor, tapioky a dalších nevhodných surovin. ACANA obsahuje až 1/2 čerstvého masa a to až z 5ti druhů zvířat. Stejně jako ORIJEN je vyráběna metodou CELÁ KOŘIST a nabízí tak bezkonkurenční obsah živin. ACANA je na trhu více než 25 let a za tu dobu si jí oblíbilo nespočet milovníků domácích mazlíčků. 

Caliopsis

Hrudkující stelivo pro kočky a ostatní drobná domácí zvířata.

• Zásadním způsobem potlačuje nepříjemný zápach.
• Vynikající savost. Absorbuje veškerou vlhkost ze zvířecích exkrementů.
• Ve verzi SOFT/JEMNÉ dostačuje 3x menší množství než u jiných podestýlek.
• Nízká prašnost. Okolí zvířecí toalety zůstává čisté.
• Po použití se může kompostovat, nebo likvidovat s běžným domovním odpadem.

Nabízíme ve variantách: Economy | Classic | Classic moře | Classic levandule | Classic les | Soft | Soft moře
Nabízíme ve variantách 5 a 10l. Kvalita steliva se pozná podle zrnitosti, naše steliva nabízí ve verzi Soft velmi jemnou zrnitost 0,5mm – 2mm, ve verzi Classic pak 2mm-5mm a ve verzi Economy je zrnitost 3mm-7mm.

 

Silikátové stelivo pro kočky

 

Silikátové stelivo se vyznačuje rychlou savostí a pohlcením zápachu. Toto stelivo může díky své porézní struktuře pojmout takřka stejné množství vlhkosti, jako samo váží. Caliopsis silikát je bezprašný a vysoce efektivní.

• jednoduché použití • jednoduché čištění a údržba
• více pohodlý, méně častá potřeba výměny
• netoxické: přátelské k planetě, lidem i zvířatům
• měsíční spotřeba je až 1/8 oproti běžným stelivům
• neulpívá na tlapkách
• není potřeba odstraňování hrudek s močí

Silikátové stelivo Caliopsis nabízíme ve variantách 7,6l a 16l. Stelivo se skládá z bílých krystalů s 3% obsahem modrých krystalů. Více informací o stelivu Caliopsis naleznete zde

Petface

Hračky a doplňky značky PETFACE pro psy a kočky jsou nejnovějšími produkty v našem sortimentu.
Začali jsme je dovážet na začátku roku 2018 zejména kvůli jejich pěknému vzhledu a kvalitnímu zpracování.
Petface nabízí kolem 3000 produktů a proto si zde vybere opravdu každý milovník domácích mazlíčků.
Postupně naplňujeme sklady těmito produkty a již v tuto chvíli máme na e-shopu a na našich prodejnách velmi slušný výběr, PŘESVĚDČTE SE SAMI

Patento Pet

Značku Patento Pet jsme začali dovážet kvůli bezkonkurenční kvalitě a „chytrosti“ jejich produktů.

Od roku 2018 se k této značce pojí další a to konkrétně značka Armored Tech, která nabízí nejvyšší standardy v bezpečnosti domácích mazlíčků např. při cestování autem.
Výrobky Patento Pet přináší geniální řešení problémů, se kterými se potýkají majitelé domácích zvířat, včetně stahování vodítka, kousání vodítek, atd.

 

Tyto kvalitní německé produkty jsou vyráběny s vášní pro domácí mazlíčky a zajišťují bezpečnou a efektivní péči o ně.
Výrobky Patento Pet se pyšní mnoha mezinárodními cenami včetně „Nejlepší nový výrobek v USA“, „Cena za inovaci“ v Německu a cena „Výrobek roku“ v Polsku. 

Prince & Princess

Firma Petnutrition Limited vznikla v roce 1997, kdy přišla na trh s nápadem dodávat vyváženou a poctivou stravu pro psy.
Poté přibyly i další doplňky a příslušenství pro domácí mazlíčky. Manažer společnosti Matthew Wismayer nás okouzlil svým nadšením pro tyto produkty a inspiroval nás ke spolupráci a tak jsme roku 2014 začali.
Od té doby dovážíme konzervy, paštiky, kapsičky a další pochoutky pro psy a kočky.

 

Firma se u svých kvalitních výrobků řídí podle stejné filosofie jako my, a to je přiblížení se co nejvíce přirozené stravě psů a koček, používat jen kvalitní ingredience a vyhýbat se chemickým látkám a konzervantům.
V roce 2018 jsme dovezli nejnovější produkt značky Prince/ss a to antiparazitní a voděodolné pelíšky pro psy a kočky.